Splat Professional MEDICAL HERBS ústna voda, 275ml

3,99 €

Podporný prostriedok proti zubnému kazu a zápalu ďasien. Funguje ako ukľudňujúci prostriedok na sliznicu ústnej dutiny. Osviežuje dych a bojuje proti zubnému povlaku. Výťažky z rakytníka, hlohu, harmančeka, šalvie a olej z pelargónie pôsobia ako účinný prostriedok proti zubnému kazu.

Bioaktívny vápnik posilňuje zubnú sklovinu a znižuje citlivosť zubov. Prírodný enzým papaín bojuje proti jemnému zubnému povlaku a zabraňuje rastu baktérií. Inovatívna zložka LUCTATOL účinne bojuje proti zubnému kazu a zubnému povlaku.

Ústna voda preniká do ťažko prístupných oblastí v ústach, zaisťuje absolútnu očistu a dopĺňa preventívny účinok zubnej pasty. Odporúča sa používať po každom jedle alebo v priebehu celého dňa. Nevyhnutná súčasť dentálnej hygieny, v prípade používania ortodontických pomôcok.

Aktívne výťažky z rakytníka, hlohu, šalvie a harmančeka majú silný hemostatický účinok na ďasná.Papaín zabraňuje množeniu baktérií a napomáha odbúravať mäkký zubný povlak.Luctatol je inovatívny systém ochrany proti zubnému kazu.

Výrobok neobsahuje: Fluorid, Triclosan

Skladom

Do vašej pozornosti tiež dávame:

4 ďalších produktov v tejto kategórii