Splat Professional BIOCALCIUM Zubná pasta, 40ml

2,49 €

ZUBNÁ PASTA SPLAT BIOCALCIUM PRE OBNOVU ZUBNEJ SKLOVINY A ŠETRNÉ BIELENIE.

Táto komplexná zubná pasta je určená na obnovu zubnej skloviny. Vďaka využitiu prírodného vápnika znižuje citlivosť zubov v oblastiach poškodenej zubnej skloviny a v raných fázach vzniku zubného kazu. Zložka nanohydroxyapatit, základný stavebný materiál tvrdých zubných tkanív, pôsobí ako forma tesnenia mikro-trhlín na povrchu zubnej skloviny. Prírodné enzýmy štiepia zubný povlak, čo prispieva k zachovaniu sviežeho dychu.

Vysoký obsah účinných látok pomáha posilňovať zubnú sklovinu a znižuje citlivosť zubov už po niekoľkých dňoch používania. Kombinácia prírodného enzýmu papaín a zložky Polydon® zabraňuje tvorbe zubného povlaku a zubného kameňa. Zložka sodium bikarbonát normalizuje pH rovnováhu v ústach a udržiava zdravé ďasná. Inovatívny Sp.White system® bezpečne bieli zuby do vysokého lesku.

Bez fluoridu.

Sodium bikarbonát normalizuje pH ústnej dutine a stará sa o zdravie ďasien.Vápnik získaný z vaječných škrupín posiluje zubnú sklovinu a chráni pred vznikom zubného kazu.Sp. White System® šetrne bieli a leští zuby do vysokého lesku.

АKTÍVNE ZLOŽKY:

Vápnik, nanohydroxyapatit, papaín, Polydon®, natriumbikarbonát, omega-3 mastné kyseliny.

KLINICKY OVERENÉ:

  • remineralizačný účinok – 66,8 %
  • čistiaci účinok – 61,4%
  • zníženie citlivosti – 55,4%
  • bieliaci účinok – 1,5 tónu počas 4 týždňov používánia podľa stupnice VITAPAN

ÚČINKY:

Kombinácia zložky nanohydroxyapatit a vápnika z vaječných škrupín prispieva k remineralizácii zubnej skloviny. Zložka sodium bikarbonát normalizuje rovnováhu pH v ústnej dutine a stará se o zdravé ďasná. Inovatívny Sp.White system® zuby šetrne bieli a leští do vysokého lesku.

Skladom

Do vašej pozornosti tiež dávame:

8 ďalších produktov v tejto kategórii