Splat Professional ACTIVE zubná pasta, 100ml

3,79 €

ZUBNÁ PASTA SPLAT ACTIVE PRE ZDRAVÉ ĎASNÁ A KOMPLEXNÚ STAROSTLIVOSŤ O CHRUP.

Táto hnedá, jedinečná a účinná zubná pasta s aktívnymi výťažkami z rastlín Šišiak bajkalský, Bergénia a Spirulina má silné hemostatické a protizápalové účinky.

Zubná pasta s vysoko efektívnymi výťažkami z liečivých rastlín je určená na prevenciu paradontózy. Obsah vápnika prispieva k obnoveniu a posilneniu zubnej skloviny. Zložka natriummonofluórfosfát chráni pred zubným kazom. Inovatívny systém Sp.White System® šetrne bieli, dôkladne čistí a leští do vysokého lesku. Zubná pasta neobsahuje farbivá. Tmavé sfarbenie zubnej pasty je spôsobené prirodzenou farbou rastlinných extraktov.

Vitamíny A a E svojimi antioxidačnými vlastnosťami liečia a podporujú hojenie mäkkých tkanív ústnej dutiny. Kalcium glycerofosfát – je jedným z najúčinnejších zdrojov vápnika, podporuje posilňovanie zubnej skloviny a aktivuje jej remineralizáciu. Ióny fluoridu ničia nežiadúce baktérie spôsobujúce tvorbu zubného kazu.

Obsah fluoridu: 1000 ppm.

Vitamíny A a E podporujú hojenie a regeneráciu mäkkých tkanív.Prírodné rastlinné výťažky z rastlín šišak bajkalský, bergenia a spirulina majú silný protizápalový účinok.Sp. White System® šetrne bieli a leští zuby do vysokého lesku.

АKTÍVNE ZLOŽKY:

Výťažky z rastlín Šišiak bajkalský, Bergénia a Spirulina, kalcium glycerofosfát, sodium monofluorfosfát, vitamín A, vitamín E.

KLINICKY OVERENÉ:

  • protizápalový účinok – 54,2%
  • hemostatický účinok – 58,2%
  • čistiaci účinok - 40,3%

ÚČINKY:

Aktívny výtažok z rastlín Šišiak bajkalský, Bergénia a Spirulina majú silný protizápalový účinok. Vitamíny A a E podporujú hojenie a regeneráciu mäkkých tkánív v ústnej dutine. Inovatívny systém Sp.White system® šetrne čistí a leští zuby do vysokého lesku.

Skladom

Do vašej pozornosti tiež dávame:

7 ďalších produktov v tejto kategórii