Splat Professional AROMATHERAPY zubná pasta, 100ml

3,79 €

ZUBNÁ PASTA SPLAT AROMATHERAPY PRE OCHRANU A STAROSTLIVOSŤ O ÚSTNU DUTINU POČAS SPÁNKU.

Unikátna gélová zubná pasta s esenciálnymi olejmi z palisandru brazílskeho, bergamontu a levandule. Má silné posiluňujúce a antibakteriálne účinky, pomáha zachovať čerstvosť ranného dychu.

Komplex prírodných enzýmov z ananásu a papáje zabraňuje tvorbe zubného povlaku počas nočného spánku a pomáha udržiavať zubnú sklovinu čistú. Zložka Polydon® pomáha zubom, aby boly dokonale hladké, čo zabraňuje fixácii baktérií na povrchu zubnej skloviny.

Táto zubná pasta se odporúča používať pred spaním. Kombinácia esenciálnych olejov, ktorá je v zubnej paste obsiahnutá, má relaxačný a antistresový účinok a dlhodobo chráni pred nežiadúcimi baktériami. Extrakt z rastliny Viola chráni ďasná. Bioaktívny vápnik posilňuje zubnú sklovinu a pomáha znižovať citlivosť zubov.

Bez fluoridu.

Esenciálne oleje z levandule a palisandra brazílskeho chránia pred tvorbou povlaku a majú pozitívny účinok na nervový systém.Vápnik získaný z vaječných škrupín posiluje zubnú sklovinu a chráni pred vznikom zubného kazu.Sp. White System® šetrne bieli a leští zuby do vysokého lesku.

АKTÍVNE ZLOŽKY:

Bioaktívny vápnik, Polydon®, Xylit, Papaín, Bromelín, esenciálny olej z Palisandru brazílskeho, extrakt z rastliny Viola, esenciálny olej z levandule, esenciálny olej z bergamotu.

КLINICKY OVERENÉ:

  • čistiaci účinok - 42,9%
  • antibakteriálny účinok - 41,8%
  • zníženie citlivosti – 46,3%
  • dezodoračný účinok - 41,4%

ÚČINKY:

Esenciálne oleje z palisandru brazílskeho a levandule chránia zuby počas spánku pred tvorbou zubného povlaku a majú priaznivý účinok na nervový systém. Bioaktívny prírodný vápnik posilňuje zubnú sklovinu a znižuje citlivosť zubov. Inovatívny systém Sp.White System® starostlivo čistí a leští zuby do vysokého lesku.

Skladom

Do vašej pozornosti tiež dávame:

8 ďalších produktov v tejto kategórii