Splat Professional SENSITIVE zubná pasta, 100ml

3,79 €

4603014005878SPLAT SENSITIVE, zubná pasta pre citlivé zuby a posilnenie zubnej skloviny.

Vysoký obsah účinných látok v kombinácii so zložkou nanohydroxyapatit pomáha posilňovať zubnú sklovinu a znižuje citlivosť zubov už po niekoľkých dňoch používania. Kombinácia prírodného enzýmu papaín a zložky Polydon® zabraňuje tvorbe zubného povlaku a zubného kameňa.

Harmančekový a citrónový esenciálny olej má úkľudňujúci účinok na ďasná.

Inovatívny systém Sp. White system® bezpečne bieli a leští zuby do vysokého lesku.

Bez fluoridu.

Sp. White System® šetrne bieli a leští zuby do vysokého lesku.Harmanček má protizápalový a upokojujúci účinok.Nanohydroxyapatit remineralizuje zubnú sklovinu a znižuje jej citlivosť.

Každý piaty človek na svete trpí citlivými zubami. To se prejavuje bolesťou pri striedaní studených, teplých, sladkých a kyslých jedál, rovnaký prejav nastáva pri čistení zubov. Dôsledkom tohoto problému sú ochorenia a iné zápaly ďasien vyžadujúce stomatologické zákroky. Pri nadmernej konzumácii kyslých potravín a použití nekvalitných zubných kefiek a zubných pást dochádza k nežiadúcemu oderu zubnej skloviny spôsobenom nesprávnou technikou pri čistení zubov.

АKTÍVNE ZLOŽKY:
Polydon®, nanohydroxyapatit, papaín, extrakt z listov Juglans Regia, olej z citrónovej kôry, olej z kvetov harmančeka lekárskeho.

КLINICKY OVERENÉ:

  • zníženie citlivosti – 59,0%
  • remineraizační účinok – 25,71%
  • dezodoračný účinok – 40,91%
  • čistiaci účinok – 55%
  • bieliaci účinok – 33,3%

ÚČINKY:

Nanohydroxyapatit podporuje remineralizáciu zubnej skloviny a znižuje citlivosť zubov. Bisabol z harmančekovej silice má protizápalový a úkľudňujúci účinok. Inovatívny systém Sp.White System® jemne čistí a leští zuby do vysokého lesku.

Skladom

Do vašej pozornosti tiež dávame:

8 ďalších produktov v tejto kategórii