Splat Professional WHITE PLUS Zubná pasta, 40ml

2,49 €

Efektívna viac-účelová zubná pasta, ktorá obsahuje inovatívny systém pre bezpečné bielenie Sp.White System®, vďaka ktorému sa zuby stávajú belšie o 1,5 tónu počas 4-týždenného používania. Nezvyšuje citlivosť zubov. Ideálna pre milovníkov kávy, čaju a fajčiarov. Ióny draslíka znižujú citlivosť zubov a ióny fluoridu účinne chránia pred zubným kazom. Prírodné antibakteriálne prísady zabraňujú tvorbe zubného povlaku a podporujú svieži dych.

Kruhové leštiace častice, v kombinácii so zložkou Polydon® a prírodnými enzýmami z papáje, zaisťujú belosť zubov aj v ťažko dostupných miestach ústnej dutiny. Pomáhajú zachovať belosť zubnej skloviny a povrch zubov zostáva dokonale hladký na dlhú dobu.

Obsahuje fluorid (1000 ppm).

Sp. White System® šetrne bieli a leští zuby do vysokého lesku.Ióny fosfátu v kombinácii so zložkou Polydon, efektívne odstraňujú zubný plak.Draslíkové ióny účinne znižujú citlivosť zubov.

АKTÍVNE ZLOŽKY:
Polydon®, papaín, draslík, natriummonofluorfosfát.

KLINICKY OVERENÉ:

  • Bieliaci efekt – 1,5 tónu počas 4 týždňov používania podľa stupnice VITAPAN
  • Čistiaci účinok - 50%
  • Remineralizačný účinok - 40%
  • Hemostatický účinok - 50,2%

ÚČINKY:

Inovatívny systém Sp.White System® starostlivo čistí a leští do vysokého lesku. Fosfátové ióny v kombinácii so zložkou Polydon® efektívne odstraňujú zubný povlak. Ióny draslíka efektivne znižujú citlivosť zubov.

Skladom

Do vašej pozornosti tiež dávame:

8 ďalších produktov v tejto kategórii