Splat Professional MEDICAL HERBS Zubná pasta, 40ml

2,49 €

Smaragdovo zelená, gélová zubná pasta, obsahuje výtažky z liečivých bylín, liečivých rastlín a olej z rastliny Geranium. Účinne chráni zuby a ďasná, má protizápalové a hemostatické účinky.

Kombinácia výťažkov z harmančeka, šalvie a hlohu poskytuje komplexnú starostlivosť - tj. antibakteriálne, protizápalové, posilňujúce a tonizačné účinky na ďasná. Bioaktívny vápnik získaný z vaječných škrupín, posilňuje zubnú sklovinu a chráni pred zubným kazom. Extrakt z rakytníka rašetliakového podporuje hojenie mäkkých tkanív. Esenciálny olej z rastliny Geranium, s vynikajúcimi antiseptickými, protivírusovými a analgetickými vlastnosťami, má mierny vplyv na emočný stav, dodáva vnútornú silu a navodzuje pocit dobrej nálady. Fluoridové ióny posilňujú zubnú sklovinu, aby bola odolná voči organickým kyselinám a majú baktericídny účinok.

Obsahuje fluorid (1000 ppm).

Aktívne bylinné výťažky majú silný protizápalový účinok a účinne pôsobia proti krvácaniu ďasien.Olej z rastliny Geranium a extrakt z rakytníka má regeneračné a antibakteriálne účinky na sliznicu úst.Vápenatý laktát v kombinácii s fluoridovými iónmi posilňuje zubnú sklovinu a chráni pred zubným kazom.

АKTÍVNE ZLOŽKY:

Extrakt z rakytníka rašetliakového, hloh, harmanček, šalvia, olej z rastliny Geranium, fluoridové ióny, bioaktívny vápnik.

KLINICKY OVERENÉ:

  • Hemostatický účinok - 66,5%
  • Protizápalový účinok – 28,5%
  • Čistiaci účinok - 41,3%

ÚČINKY:

Aktívne výťažky z harmančeka, šalvie a hlohu majú silný protizápalový účinok a pôsobia proti krváceniu z ďasien. Olej z rastliny Geranium a extrakt z rakytníka má regeneračné a antibakteriálne účinky na sliznicu úst. Vápenatý laktát v kombinácii s fluoridovými iónmi posilňuje zubnú sklovinu a chráni pred zubným kazom.

Skladom

Do vašej pozornosti tiež dávame:

8 ďalších produktov v tejto kategórii