Splat Special MAGNOLIA zubná pasta, 75ml

4,99 €

ZUBNÁ PASTA SPLAT MAGNOLIA PRE ŠETRNÉ BIELENIE CITLIVÝCH ZUBOV A KOMPLEXNÚ STAROSTLIVOSŤ.

Šetrná bieliaca zubná pasta pre každodenné použitie, ktorá účinně čistí citlivé zuby. Vzhľadom k vlastnostiam prírodných aminokyselín má zvýšený bieliaci efekt a ľahko odstraňuje zafarbenie zubnej skloviny. Zubná pasta chráni a jemne zosvetľuje citlivú zubnú sklovinu, účinne bráni tvorbe zubného povlaku a zubného kameňa, zaisťuje dlhotrvajúci svieži dych.

Výťažok z kôry magnólie účinne chráni pred tvorbou baktérií, zubným kazom a nepríjemným zápachom z úst, čo prispieva k vnútornej vitalite a sebavedomí človeka. Prírodné antiseptikum Tymol, esenciálny olej z rozmarínu a extrakt zo sladkého drievka prispievajú k zdravým ďasnám. Rozmarínová silica – prírodný ochranný prostriedok, v kombinácii s extraktom zo stévie, zaisťuje prevenciu proti zápalu ústnej dutiny, stimuluje krvný obeh ústnej dutiny a zaisťuje zdravé ďasná.

Práškové zlaté perly z pobežia Venezuely, výťažky z kvetov Nima, Aloe Vera a listy thajskej bazalky dodávajú zubnej paste rafinovaný ružový nádych.

Bez fluoridu.

Esenciálny olej z rozmarínu a tymol pomáhajú udržiavať svieži dych po dlhú dobu.Výťažok z kôry magnólie chráni pred baktériami, zubným kazom a zubným povlakom.

ÚČINKY:

  • soľ z prírodných aminokyselín jemne zosvetľuje zubnú sklovinu a zabraňuje tvorbe zubného kameňa
  • výťažok z kôry magnólie chráni pred nežiadúcimi baktériami, zubným kazom a zubným povlakom
  • tymol a esenciálny olej z rozmarínu udržujú dlhotrvajúci svieži dych

Výrobok neobsahuje: SLS, Triclosan, Chlorhexidín, Parabény, Sacharín, Agresívne abrazíva ani syntetické farbivá

AKTÍVNE ZLOŽKY:

Tetrasodium glutamát, Extrakt z koreňa magnólie, Papaín, Maltitol, Extrakt z rozmarínu, Extrakt zo sladkého drievka, Extrakt z listov a kvetov Nima, Extrakt z kvetov brečtanu, Extrakt z kvetov Ľuľku vajcoplodého, Extrakt z kvetov Aloe vera, Extrakt z listov Thajskej bazalky, Extrakt z koreňa kurkumy, Extrakt z červenej morskej riasy

Skladom

Do vašej pozornosti tiež dávame:

10 ďalších produktov v tejto kategórii