Splat Special GOLD zubná pasta, 75ml

5,99 €

ZUBNÁ PASTA SPLAT GOLD PRE VIP STAROSTLIVOSŤ S EXTRAKTOM Z DIAMANTOV A ZLATA.

Prvá ušľachtilá zubna pasta GOLD so zlatom, extraktom z diamantov a extraktom z materskej kašičky. Vyvinutá špeciálne pre VIP starostlivosť o krásny úsmev. Efektívna a komplexná zubná pasta s príchuťou ružového šampanského. Príodné účinné látky jemne leštia a posilňujú zubnú sklovinu, chránia pred zubným kazom, bránia tvorbe zubného plaku, oživujú a starajú sa o zdravé ďasná.

Bioaktívny vápnik získaný z vaječných škrupín, účinne posilňuje zubnú sklovinu. Prírodný enzým Papaín jemne rozpúšťa pigmentový plak a jemne bieli zubnú sklovinu. Zložka Thymol a extrakt z hroznových jadierok chráni ped tvorbou zubného kazu a povlaku. Prírodný vanilkový extrakt znižuje chuť k jedlu.

Vzácna materská kašička pomáha udržiavať lokálnu imunitu ústnej dutiny. Diamantový extrakt formou diamantového prášku v špeciálnom roztoku chráni pred pôsobením baktérií.

Bez fluoridu.

Komplex enzýmov z papáje a jemné brusivá pomáhajú rozjasniť a vyleštiť zubnú sklovinu.Jadierka z červeného hrozna a materská kašička sa starajú o zdravie ďasien.Vápnik získaný z vaječných škrupín posiluje zubnú sklovinu a chráni pred vznikom zubného kazu.

AKTIVNÍE ZLOŽKY:

Bioaktívny vápnik, Thymol, Papaín, extrakt z hroznových jadierok, materská kašička, extrakt z diamanov a zlata

КLINICKY TESTOVANÉ:

  • bieliaci efekt – 1 tón za dobu 2 týždňov používania – podľa stupnice VITAPAN
  • čistiaci účinok - 76%
  • antibakteriálny účinok – 47,3%
  • hemostatický účinok - 55,2%
  • účinok zamedzení tvorby zubného kazu – 54,8%

ÚČINKY:

Komplex enzýmov z papáje a jemné abrazívne látky rozjasnia a vyleštia zubnú sklovinu. Bioaktívny vápnik účinne posilňuje zubnú sklovinu a chráni pred zubným kazom. Jadierka z červeného hrozna a materská kašička účinne pôsobia na ďasná a udržujú ich zdravé.

Skladom

Do vašej pozornosti tiež dávame:

11 ďalších produktov v tejto kategórii